Budowa wg projektu klienta

Jak wygląda budowa domu z nami?

1. Firma Borys i Syn Inwestycje zajmuje się budową domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej murowanej.

2. Budowy prowadzimy z dowolnego projektu na naszych terenach inwestycyjnych pod Olsztynem.

3. Najwyższą jakość łączymy z atrakcyjną ceną.

4. Budowy prowadzimy kompleksowo, tj. od fundamentu po dach. Dajemy klientowi duże możliwości jeśli chodzi o zmiany w projekcie, czas budowy oraz kolorystykę.

5. Zastanawiając się nad wyborem technologii inwestorzy biorą pod uwagę najczęściej takie kryteria jak trwałość budynku, bezpieczeństwo, szybkość budowy, koszty budowy i przyszłej eksploatacji domu. Uwzględniając te kryteria oraz indywidualne preferencje inwestora zaproponujemy optymalne rozwiązanie wyjaśniając przy tym zalety i wady alternatywnych propozycji.

6. Należymy do nielicznych firm w kraju, które oferują domy energooszczędne.

7. Projekt domu to nie tylko jego architektura i funkcja. O koszcie budowy, komforcie życia w domu i kosztach jego eksploatacji decydują również konstrukcja i wyposażenie w instalacje techniczne. W naszych projektach szczególną uwagę zwracamy na profesjonalne połączenie tych wszystkich elementów.

Proponujemy Państwu wizytę w naszym biurze gdzie w miłej atmosferze przedstawimy Państwu ofertę oraz zaprezentujemy naszą przewagę technologiczną oraz jakościową. Powierzenie realizacji budynku profesjonalnej firmie daje nie tylko gwarancję rzetelnego i zgodnego ze sztuką wykonania wszystkich robót, ale także daje komfort posiadania kompetentnego partnera w trakcie prowadzenia inwestycji i po jej zakończeniu.

 

Jeżeli w powyższej ofercie nie odnalazłeś istotnych dla Ciebie informacji - zadzwoń: 793-799-787

lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza:

...